Říjen 2009

~heh

4. října 2009 v 12:27 | Sui Nami
~Hayo
Lidičky já se tak strašně omlouvám, vůbec teď počítač nestíhám. Možná by bylo moudré pozastavit. Nebudu to nějak obkecávat. Škola je fakt časově náročná. Hodina cesty tam, hodiny zpět. Je to strašně unavující. T_T A když se dostanu na pc, tak jdu buď na icq nebo na metin za svým manželem. Jsem teprve lv 40 a on už lv 49 a nechci, aby tam nebyl takový vysoký rozdíl levlů. T_T Musíte mě pochopit.. Nejblíže je mé situaci Sasuke Nara, až na to že on je lv 45 a dojíždí ještě dýl než já. ^^
Strašně mě mrzí, že se od vás, od otaku tak vzdaluji. Já nechci! Ale blog už mě nějak nenaplňuje jako dřív. Občas se sem stavím, ale nic neslibuju. Co se týč sbéček, jestli je štvu, že k nim na blog vůbec nechodím, tak ať si mě smažou. U Himí, u Naru a Ayu a Sasu, vlastně u vás u všech mě to bude mrzet, ale nic s tím nenadělám. T_T Možná se mi podaří přemluvit Ježíška, aby mi věnoval k Vánocům notebook, ale podle něho si to nezasloužím.
Achjo, mám tak přisnýho Ježíška. Tvrdí, že tenhle počíteč a internet celkově odpojí, že na něm nedělám stejně nic smysluplného. Já vím, mlátit orky zvonkem, nadávat na kováře a na icq se bavit vlastně o ničem nemá moc smysl, ale pro mě to docela dost znamená. Je to fajn odpoutání od reality, která mě někdy už fakt sere. ~ Hihi..
Jen jsem teda chtěla říct, že mi je to fakt líto. (Vím, že už jsem vám to říkala, ale ono je ot tak důležitým že to musím říct znovu a znovu. xD)
~Sayonara

P.S. Až se dostanu na PC a budu mít náladu na blog, dám sem nějaké foto ze svatby. ^^ (Ať může Sasuke závidět.. xD)