Eheh.. xD

4. srpna 2009 v 17:01 | Sui Nami | スィナミ |  moje žvásty aneb svět kolem mě
Někteří možná budou chtít po mě vysvětlení, kde jsem se toulala a tak. Máte ho mít. :D
Hned jak jsem se vrátila ze školního výletu (kterej byl mimochodem výtečnej až ne to, že přišel ke mně do pokoje spolužák:"S tím pepřem to nebyl vůbec stupidní, debilní a pičovskej nápad." Zabouchl dveřma a odešel xD), jsem byla strašně líná chodit na pc a vůbec něco dělat. Pak přinesl brácha domů hru, Metin2. To mě úplně pohltilo, když už jsem šla na pc, tak na tu hru. A pak jsem byla čtnáct dní na táboře a povím vám, bylo to úplně megaaa. ^___^ Možná vám o všem popovídám podrobněji. Ale teď se ještě navrátíme k předchozímu článku. Psala jsem o té autonehodě, tak se oni trošku rozepíši.
Ve středu mě máma se setrou naložily do auta, že půjdeme společně s mámou do práce. Byl to den jako každý jiný. Máma mě vyhodila ze sedadla spolujezdce,že si mám prej jít sednout za sestrou, abych byla po ruce, kdyby jí něco bylo. Naštvaně jsem si tam sedla. Cestu tam už znám docela dobře, nic mě nevzrušovalo. Poslouchala jsem písničky a psala smsky jednu za druhou jednomu kamarádovi. V ruce jsem držela misku maku, ktetrá mi byla přidělena sřežit. Na úzké vozovce kolem nás prosvištělo auto, prosvištělo šílenou rychlostí. Máma se mu snažila vyhnout. Auto dostalo smyk a pak jsme narazily do stromu. Auto je odepsaný, úplně totálka. (A to to táta tak naleštil, že ho prodáme.) Jestli seženu fotku, tak ji sem potom dám, ať vidíte, jak to dopadne, když si nějakej debil prosviští 100 a ani se neotočí. Jak jsme na tom zdravotně? Miska s makem mi vylítla z ruk, všechno bylo od maku. Já se akorát ťukla do hlavy, narazila nohu a měla pár odřenin. Od maku jsem byla zasypaná nejvíc. (Máma mi pak říkala Maková panenka. :D) Sestra se bouchla do hlavy o něco víc. Nejhůř je na tom máma. T.T Ještě dneska leží v nemocnici, je na pozorování. Nechci sem psát, co přesně se jí stalo, ale snad to bude dobrý. Vlastně v tom nštěstí jsme měli obrovský štěstí, že to dopadlo jak to dopadlo. Kdybych si nesedla vedle sestry a zůstala na sedačce vedle řidiče, dnes už bych tento článek napsat nemohla. (Uvidíte proč až sem hodím fotku.)
Ale musí se to brát aspoň trošku optimisticky. Sui je víc šílená než kdy dřív. *devil laugh* :D (To jak se uhodila do hlavy způsobilo na jejím normálním chování velké škody.)
A ještě jedna zpráva nazávěr. Sui dostala boleriózu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ayumi Ayumi | Web | 4. srpna 2009 v 18:21 | Reagovat

Borelizou to mala aj moja sestra :( Dúfam že sa len v tom tvojom prípade nestane to najhoršie :( A =som rada že ste všetky tri v poriadku.Asi to bol osud že ti mama povedala že si máš sadnúť do zadu :D.A to nevadí že si nič nepridávala,som rada že si spať :D.Chýbala si mi :D.A díky moc za koment ku tým avíkom,moc ma potešil n-n.
Snažila som a celkom som na tú prácu hrfá ale ten koment ma fakt potešil :D A zhrniem to tak že vitaj spať n_n.

2 Little Vampi Hime *3   ~Nyappy!!!Nyaaaah!! Little Vampi Hime *3 ~Nyappy!!!Nyaaaah!! | Web | 5. srpna 2009 v 8:50 | Reagovat

Sui!Já vás nechápu,jak to můžete brát optimisticky?Já vím,jsem strašnej pesimista,ale tohle?!Každopádně,Him je ráda že se vám nic nestalo!A ani nikomu jinému! *jde zabít toho řidiče který tam prosvištěl 100* Máte ale štěstí že vás máma poslala dozadu*oddych*,Co bychom pak bez vás dělali?!

3 SasukeNara l Gaooo Suíínko :) l I'am best sura =D You are best shaman =D SasukeNara l Gaooo Suíínko :) l I'am best sura =D You are best shaman =D | Web | 12. srpna 2009 v 17:54 | Reagovat

Uff...znova říkám ,že je dobře ,že se vám nic nestalo...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama