Srpen 2009

Mno nyc... ?

29. srpna 2009 v 13:54 | Sui Nami | スィナミ |  moje žvásty aneb svět kolem mě
Sui. Kdo je ta dívka? Znáte ji vůbec? Pamatujete si na ni? Já teda ne! Ale teď se navrací z pekel horoucích. A stále bude. Sui toto místo velmi zanedbávala a velmi se za to stydí. Odrostla od svývh oblíbených otaku víc než chtěla. Má ještě šanci to napravit? Co myslíte? Pesimistická část Sui tvrdí, že ne. Tři měsíce skoro nepřítomnosti je přeci mnoho. A navíc teď ještě navracení se do školy. Nabitý rozvrh. Do půl šesté do večera. Hodina cesty domů. Ale optimistická část tvrdí, že ano. (nečekaně) Sui chodila posledních čtrnáct dní do hospody na brigádu. Cíl? Získat peníze. Proč? Notebook. Večer. Icq. (Kuaaaa, proč Sui dnes píše jak nějakej policejní pc?!) Až si koupí notebook, po škole večer bude moct být on-line na icq a občas něco hodit na toto pusté místo. ^^" (Už to začíná být dobrý. Sui začala používat smajlíky. xD) Saaaakraaa, flákněte mi někdo! *přichází temná postava v plášti, napřáhá svou ruku a....* FLÁK! *slina z pusy*
UÁÁÁÁÁ. *protáhne se, klouby zavržou*
Sui se konečně vrátila, celá divná a bláznivá a líná jako dřív. MUHAHAHAHA. :D
A vrátila se s novým já. Ryuu-chan. Toť její... Mno těžko říct. Drak? Nebo vajíčko jako v Shugo Chara? Nevět. Ale Sui myslet... (policejnííííí pc >:D) RYUU: Toť její uchýýýýl. :D Aby se Sui nemusela za sebe stydět a za své velmi uchylnéé nálady, bude se vymlouvat na Ryuu-chan. (jejího úchylného ducha :D) Ale pak na to stejně zapomene a na Ryuu se vysere. :D

P.S. Myluju hrupki. :D

Kabátek č. 3

13. srpna 2009 v 16:35 | Sui Nami | スィナミ |  kabátky blogu
Njn. Sui-chan se zas dlouho neozvala. Řekněme si to tak, jsou prázdniny a Sui-chan nemá moc čas. xD Protose rozhodla přijít s novým dessignem. (Konečně se naučila pracovat v Photofilteru. xD) Tento dessign "Gomene" tu byl velmi krátce. První výtvor z Photofilteru, není to nic podařený, ale vyjadřovalo to , co mělo. (teda aspoň myslím xD) A teď se Sui-chan vrhne na nastování nového dessignu! Buhehehe!

Death note: L gets an idea

5. srpna 2009 v 18:57 | Sui Nami | スィナミ |  DN-galerie
Tenhle komiks strašně a šíleně miluji. ^^" Je to prostě úplně úžasný. Nemohu z toho jak to L roztrhá a vyhodí do koše. xDD (Pro zvětšení obrázku na něj klikněte.)

Kabátek č. 2

5. srpna 2009 v 13:42 | Sui Nami | スィナミ |  kabátky blogu
Tak po dlouhé době zkusila Sui nějaký ten des vyčarovat a že se jí to povedlo. No teda nepovedlo no. >:D Jediný, co je na tom úžasnýho je ten anime boy, je úplně k pomilování. Takový sexošek. >.< Pokusím se s ním vyčarovat někdy ještě něco dalšího,ale nic neslibuji. :D


Školní výlet aneb to co Sui psala 30.5.09 a nedopsala xDD

4. srpna 2009 v 21:11 | Sui Nami | スィナミ |  moje žvásty aneb svět kolem mě
Nějaká podrobnější zpráva za dny mé nepřítomnosti? Ale jo, jedna se našla. xD Sui ani nevěděla, že tohle psala, a napsala to hned jak se vrátila z toho školního výletu na kterém kdysi někdy dávno byla. xDD Tak třeba si někdo počtete. :D

30.5. 2009
Ahojky zlatká. ^o^ Sui se vrátila, živá a zdravá. xD (Sice má asi sto puchýřů po nohách, ale žije. xD) Jaké to tam bylo? Byla to paráda! Pustím se do dlouhého výkecu, snad. xDD A fotečky dodám později, má je Evča. Takže *odkašle si* jdeme na to!
Ráno jsme měli sraz v 7:20 a já neměla s sebou žádný jídlo, tak jsem se ještě vydala do Penny, že si koupím horu sladkostí a co se nestalo? Potkala jsem tam snad půlku třídy. (Láďu, Fandu a Aleše s Petrou) Sem si říkala, že se pomalu začínáme scházet před Penny a ne na nádru. xD (To zní jak na ňadru. xD) Sui se rozhodla být inteligentnější a koupila si časopis Reflex. (Musím říct, že jsem tomu celkem rozumněla.) Snad se mi to jednou podaří. ^o^
Ve vlaku jsme seděly súpolu s holkama a bavily se o yaoi. xDD Jsme se domluvily, že v pondělí jedno shlédnem. ^o^ (Jsem sehnala sama. xD) Pak jsme přešly k tématu o PC a o avgéčku a H (Já ho tady nechcu jmenovat, mohl by si to někde vygooglovat. T_T Budeme mu tedy říkat H.) říká, že je to nanic a pak se strlha prudká hádka a Petr to ukončil: "Avégéčko je nanic! Kondom, to jediné ti pomůže!" Já jsem z toho nemohla. xDD *čůrá*
Dorazili jsme do Valtic a vydali se užnevímkam, že pak pěšky dojdem do Mikukulova (14km). Nejvíc mě na tom štve, že jsem se mohla sejít s Narumi! Nebudu říkat, kde bydlí, to se přeci nedělá, ale bydlí v jednom městě, kde jsme byli! A měli jsme jít do jednoho zámku a Nrumi tam nodělala se třídou. (Gomene už nevím co. T_T) Ale my jsme tam nakonec nešli. *brečí*
Celou dobu jsme šlapali do kopce a když už jsem si myslela, že jsme nahoře, tak jsem se koukla a nahoře byl nový kopec! --" Nejkrásnější bylo jak jsme došli na vrchol a nikomu se nechtělo úplně nahoru, mě taky ne, ale kamí mě přemluvila! *hodná holka* Páni, to byl výhled! Nejen na zadky s růžovejma trenkama. Protože tam šli ještě nějací kluci (z naší třídy). Pche! A mysleli si, že lezem nahoru kvůli nim. Stejně si myslím, že to kamí tak chtěla. xD Ale na polonahá vymakaná těla, komu by se nechtělo koukat? *o* Byl tam strašnej vítr, já měla v katích. Stáli jsme totiž na útesu. Kluci byli bez triček a kalhoty si sundaly dolů *v nebi* a směrem k tomu výhledu si je sundali do půli zadku. xD Blázni. Hezcí blázni. xDD
Nechce se mi už moc keckat, tak vám řeknu, že jsme byli ubytovaní v nějaké budově zemědělského družstva. Z papírové zdi se bortilo vše co mohlo a bylo přes ně slyšet, kdo si prdnul. --" Pak jsme měli volno a my jsme se s kamí vydali dolů k vodě. K velkému jezeru, které páchlo rybynou, ale bylo to nádherné. Z ničeho nic se strhla průtěž mračen a my zmokli, tak že jsme byly žhavé na ždímání jak pejsek s kočičkou. xD Došli jsme na pokoj a tam byli kluci, tak jsme se šli raději převlíct na chodbu a najednou vykoukl Aleš a já byla jen v podprsence a v kalkotkách... xD Pak třídní zavola, že se deme projít a my jsem s kamí neměli suchý boty ani mikunu a jiný jsme neměli, tak jsme se šli skovat do skříně. Bylo to trauma než odešli. Pak jsme vylezli a já se podívala na mobil a tam zpráva od Evčy, že se k nim máme zase přidat, ať nemáme průser. Jsme chtěli otevřít dveře a bylo zamčeno! Skákali jsme oknem a já měla ty mokrý boty, tak jsme si vzala jednu žabku a jednu mokrou botu a kamí udělala to samé. Ani jedna neměla mikinu. Vypadali jsme opravdu komicky.
ERROR (Hh a jelikož to bylo opravdu dávno, Sui si nepomatuje jak to bylo dál. xDDD)

J-music

4. srpna 2009 v 19:25 | Sui Nami | スィナミ

An Cafe
Gackt
Gazette
Miyavi
D'espairsRay

Miyavi

4. srpna 2009 v 19:18 | Sui Nami | スィナミ
- nejlepší je posluchat je v mp3 a jeho medový hlas nechat vířit všude v hlavě :D
- zde se uchovávájí jedny z nejkrásnějších pictíku na světe
Info
- Raný věk:
Miyaviho matka je japonka a otec korejec, jehož rodiče imigrovali do Japonska z korejského ostrova Jeju. Jeho příjmení bylo Lee. Miyavi sice nikdy na Jeju nebyl, ale říká, že se tam podívá, jakmile bude mít příležitost. Přestože nemluví korejsky, chtěl by se to v budoucnu naučit. Jeho rodiče se rozvedli, když byl malý kluk. Brzy poté se přestěhoval s matkou do Hyōgo prefektury, kde žil poblíž svých prarodičů, kteří ho vychovali. Tvrdí, že jako dítě byl dobrý student a bavil ho fotbal. S hudbou začal v 15 letech, kdy začal hrát na kytaru a psát hudbu, protože mu zranění při fotbale znemožnilo dál hrát.
- Dué le quartz aIndies éra:
V roce 1999, v 18 letech, se stal členem visual kei kapely Dué le quartz. Ta se rozpadla v září roku 2002 a brzy poté vydal Miyavi první sólové album "Gagaku" pod indie odvětvím PS Company. Změnu jeho hudby a stylu nesneslo spoustu jeho fanoušků, ale brzy si našel spoustu nových.
Miyavi také hrál sám sebe ve filmu "Oresama" (2004) a dělal modela například pro oblečení značky Fotus.
V roce 2004 měl vystupovat v USA, ale byl donucen na poslední chvíli odmítnout. Měl hrát například na Pacific Media Expo, kde ho zastoupila skupina Psycho le Cému, nebo na Anime Central, kde byla náhradou kapela Sid.
Ve stejném roce se dostal na vrchol Oricon charts s maxi-singlem "Ashita, Genki ni Naare"
- Pop/Akustická éra:
Přestože si v roce 2004 změnil jméno na Myv, magazína a dokonce i oficiální web stále používají jméno Miyavi. V listopadu stejného roku vydal první oficiální single "Rock no Gyakushuu -Super Star no Jouken-".
Následovalo první album "Miyavizm" v červnu 2005. Přestože album neslo typickou Miyaviho hudbu, se kterou byl známý od začátku kariéry, po jeho vydání začal experimentovat s jinými druhy hudby.
Ke konci roku 2005 a většinu r. 2006 si osvojil jemnější a romantičtější hudební styl a začal psát akustický pop. To se odrazilo v jeho albech z roku 2006, "Myv Pops" a "Miyaviuta ~Dokusou~". Svůj nový styl poprvé předvedl na 5 denním koncertu "25 Shunen Kinen Koen Tokyo Geijutsu Gekijo 5 Days -Dokuso-", který byl zároveň oslavou jeho 25. narozenin. Při písních ho doprovázelo spoustu postranních umělců, jako beatboxeři, taiko bubeníci, malíři a další.
- Současnost: Debut v USA, Neo Visualizm & Skin:
V únoru 2007 se Miyavi ve svém online diáři zmínil o hraní v Las Vegas. Jen pár fanoušků se toho zůčastnilo, ale byl to jeho debut v USA. Mini-live se odehrál v Tabu Ultra Lounge v kasínu MGM Grand 17. února večer.
V prosinci 2006 se objevila zpráva o tom, že se stane členem kapely. Tehdy se ještě nevědělo, s kým bude hrát, ale mluvilo se o projektu Gackta (Malice Mizer), Sugizy (Luna Sea) a Yoshikiho (X Japan). V květnu 2007, se při revolučním J-Rockovém koncertu organizovaném Yoshikim v Los Angeles Miyavi oficiálně vyjádřil k projektu superkapely Skin a o svém členství. Svou hudbu předvedli poprvé na Anime Expo 2007 v Kalifornii, ale zatím nemají žádný oficiální release.
V červenci 2007 vydal Miyavi 4. album "7 Samurai Sessions -We´re Kavki Boiz-" a odstartoval šestitýdenní tour "The Beginning of NEO VISUALIZM TOUR 2007".

Gazette

4. srpna 2009 v 19:14 | Sui Nami | スィナミ
- něco málo z jejich hudebního telentu
- obrázky sexistických členů této kapely
Info

- v roce 2002 založi Ruki, Uruha a Reita (všichni bývalí členové kapel Ma'die Kussë a Kar+te=zyAnose) a Aoi s Yunem (oba bývalí členové kapel Mervilles a Artia) kapelu Gazette (ガゼット).
Měsíc poté vydali první single s názvem "Wakaremichi" a video na VHS. V roce 2003 se Yune rozhodl opustit kapelu. Nahradil ho současný bubeník Kai (bývalý člen skupiny Mareydi†Creia). Brzy poté, pod společností PS Company, vydali první mini-album"Cockayne Soup". Ve stejném roce zahájili i své první turné společně s kapelou Hanamuke. Své debutové album
vydali v září roku 2004. Přišel rok 2006 a GazettE (psané katakanou) se rozhodli změnit název na The GazettE (psáno latinkou) a zároveň vydali své druhé album, "NIL".

Členové:
-Ruki [ルキ] : Vokály
-Uruha [麗] : Kytara
-Aoi [葵] : Kytara
-Reita [れいた] : Bassová kytara
-Kai [戒] : Bicí

Eheh.. xD

4. srpna 2009 v 17:01 | Sui Nami | スィナミ |  moje žvásty aneb svět kolem mě
Někteří možná budou chtít po mě vysvětlení, kde jsem se toulala a tak. Máte ho mít. :D
Hned jak jsem se vrátila ze školního výletu (kterej byl mimochodem výtečnej až ne to, že přišel ke mně do pokoje spolužák:"S tím pepřem to nebyl vůbec stupidní, debilní a pičovskej nápad." Zabouchl dveřma a odešel xD), jsem byla strašně líná chodit na pc a vůbec něco dělat. Pak přinesl brácha domů hru, Metin2. To mě úplně pohltilo, když už jsem šla na pc, tak na tu hru. A pak jsem byla čtnáct dní na táboře a povím vám, bylo to úplně megaaa. ^___^ Možná vám o všem popovídám podrobněji. Ale teď se ještě navrátíme k předchozímu článku. Psala jsem o té autonehodě, tak se oni trošku rozepíši.
Ve středu mě máma se setrou naložily do auta, že půjdeme společně s mámou do práce. Byl to den jako každý jiný. Máma mě vyhodila ze sedadla spolujezdce,že si mám prej jít sednout za sestrou, abych byla po ruce, kdyby jí něco bylo. Naštvaně jsem si tam sedla. Cestu tam už znám docela dobře, nic mě nevzrušovalo. Poslouchala jsem písničky a psala smsky jednu za druhou jednomu kamarádovi. V ruce jsem držela misku maku, ktetrá mi byla přidělena sřežit. Na úzké vozovce kolem nás prosvištělo auto, prosvištělo šílenou rychlostí. Máma se mu snažila vyhnout. Auto dostalo smyk a pak jsme narazily do stromu. Auto je odepsaný, úplně totálka. (A to to táta tak naleštil, že ho prodáme.) Jestli seženu fotku, tak ji sem potom dám, ať vidíte, jak to dopadne, když si nějakej debil prosviští 100 a ani se neotočí. Jak jsme na tom zdravotně? Miska s makem mi vylítla z ruk, všechno bylo od maku. Já se akorát ťukla do hlavy, narazila nohu a měla pár odřenin. Od maku jsem byla zasypaná nejvíc. (Máma mi pak říkala Maková panenka. :D) Sestra se bouchla do hlavy o něco víc. Nejhůř je na tom máma. T.T Ještě dneska leží v nemocnici, je na pozorování. Nechci sem psát, co přesně se jí stalo, ale snad to bude dobrý. Vlastně v tom nštěstí jsme měli obrovský štěstí, že to dopadlo jak to dopadlo. Kdybych si nesedla vedle sestry a zůstala na sedačce vedle řidiče, dnes už bych tento článek napsat nemohla. (Uvidíte proč až sem hodím fotku.)
Ale musí se to brát aspoň trošku optimisticky. Sui je víc šílená než kdy dřív. *devil laugh* :D (To jak se uhodila do hlavy způsobilo na jejím normálním chování velké škody.)
A ještě jedna zpráva nazávěr. Sui dostala boleriózu.